Karadut Pekmez’imizi Denediniz mi ?

Karadut Pekmez’imizi Denediniz mi ?

Pekmez çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. İstanbul içine düzenli dağıtımlarımız mevcuttur. Toptan karadut pekmezi yanı sıra Keçi boynuzu pekmezi , Kozalak pekmezi çeşitlerimiz mevcuttur. detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

HEMEN S İ PAR İ Ş VER : 0 5 3 2 2 8 2 9 7 9 4

 

KARADUT PEKMEZİ FAYDALARI ; 

Karadut Pekmezi Faydaları 

Karadut pekmezi Enerji verir. Bronşit ve astım için faydalıdır. Lif açısından zengin olması nedeniyle bağırsakları yumuşatır ve kabızlığa fayda sağlar. Kalp krizi geçirme ve felç riskini azaltır.  içerdiği yüksek orandaki Elif sayesinde bütün kalp hastalıklarına, göz hastalıklarına, kansere, yüksek kolesterole ve birçok hastalığa fayda eden doğal ve şifalı bir meyvedir.

Keçiboynuzu pekmezi Faydaları :
 
 
Bol miktarda kalsiyum içermesi nedeniyle kemikleri güçlendirir, kemik erimesini önler. Astım, bronşit, grip, nezle gibi hastalıklara karşı savaşır. Öksürüğü giderir ve Balgam söktürücü özelliği vardır. Sindirim sistemi hastalıklarına iyi gelir, şişkinliği giderir, bağırsakları temizler.
Keçiboynuzu pekmezi aç karnına mı içilir tok karnına mı?
 
 
Keçiboynuzu Pekmezi Aç Karnına Aç Karnına mı İçilir, Tok Karnına mı? …
Genellikle tavsiye edilen keçiboynuzu pekmezini kahvaltıda 1-2 kaşık tüketmektir. Gün boyunca zinde tutacak olan besin bu şekilde vücuda alınmış olur.
 

Koli içeriği 12 adet fiyat bilgisi ile alakalı müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Toptan Limonata Satışlarımız Devam Ediyor

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir